Kapat

3. Uluslararası Eğitim ve Değerler Sempozyumu (ISOEVA)

Anasayfa
Eğitim 3. Uluslararası Eğitim ve Değerler Sempozyumu (ISOEVA)

Çok Kıymetli Bilim İnsanları,

10-13 Ekim 2019 tarihlerinde İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenecek olan 3rd International Symposium of Education and Values www.isoeva.com (Uluslararası Eğitim ve Değerler Sempozyumu)’a sizleri davet etmekten onur ve mutluluk duyarız.

İçinde bulunduğumuz süreçte dünyada ve özellikle coğrafyamızda yaşanan olaylar eğitimin özellikle de değerler eğitiminin önemini ortaya koymaktadır. Bu bağlamda, başta Türkiye’deki bilim insanları olmak üzere coğrafya havzamızdaki ülkelerden de akademisyen ve araştırmacıların katılımı ile nitelikli çalışmaların paylaşılacağı ve interdisipliner aktivitelerin gerçekleşeceği bir ortamda sizleri değerli çalışmalarınızla ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Sempozyumumuzda sözlü bildiri sunumları ve uluslararası karma serginin yanında gelecek nesillerimizi daha nitelikli ve bilinçli hale getirmek için emek veren kıymetli öğretmenlerimizin “eğitimde iyi örnekler” sunumlarına da yer verilecektir. 

3rd International Symposium of Education and Values’ta (ISOEVA) kabul edilen bildiriler bildiri kitapçığında/web sayfasında yayınlanacaktır. Tam metinler hakem incelemelerinden sonra ISBN’li elektronik/basılı kitap olarak yayınlanacaktır.

Eğitimin her alanından değerli bilim insanları ile 4 gün boyunca güzel kazanımlar elde etmek dileğiyle…

www.isoeva.com

Düzenleme Kurulu